Hizmetler

PARSİYEL (LTL) TAŞIMACILIK


Lojistik sektörünün çözümlerinden biri olan parsiyel taşımacılık, anlamı itibariyle herhangi bir ürünün veya malın tümüyle değil, parça olarak taşınması demektir. Bu taşımacılık türünde genel olarak aynı rotada bulunan yol üzerinde birden fazla müşterinin yükü taşınabilmektedir.

Özellikle maliyet açısından diğer taşıma türlerine göre daha avantajlı olan bu seçenekte, komple araç kiralama yerine, yükler aynı araca yüklenmektedir. Böylece düşük yoğunluktaki yükler için büyük araç maliyetlerinden tasarruf edilebilmektedir. Maliyet hesaplamalarında, taşınacak olan yükün ölçüsü, adeti ve tonajı gibi etkenler önem kazanır.

Parsiyel taşımacılıkta yüklerin araca yükleniş ve indiriliş süreçlerini hassas ve dikkatle takip ediyor, özen gösteriyoruz. Böylece olası maddi zararların önüne geçiyor, özellikle küçük yoğunluktaki yük, eşya veya hammadde taşımalarında müşterilerimize hem maliyet hem de transit süre avantajı sağlıyoruz.

Yüklerin taşınmasında gösterdiğimiz maksimum çaba ve dikkat sayesinde günümüzde aktif olarak birçok firma tarafından tercih edilir hale geldik. Parça yükleriniz ile ilgili bizimle iletişime geçin, uygun fiyat ve avantajlardan faydalanın.


Aklınıza takılan her soru için bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden ulaşabilirsiniz

Hotline
+905322830065